Adresní karta Plus

zásuvný modul pro ekonomický systém Money S3

 

Charakteristika

Doplněk "Adresní karta Plus" je neocenitelným pomocníkem prakticky každého uživatele Money, který vystavuje či přijímá doklady (vystavené/přijaté faktury, skladové doklady, objednávky,...). Spouští se přímo z adresáře firem Money (pro firmu, která je označena kurzorem) a zobrazuje souhrnné informace z několika modulů:

  • • celkový dodavatelský i odběratelský obrat za zvolené období (obrat za poslední měsíc/čtvrtletí/rok/celkem)
  • seznam skladových zásob, které byly předmětem nákupu/prodeje pro danou firmu (snadno tak zjistíte, za jakou cenu se zákazníkovi fakturoval určitý výrobek nebo služba, nebo jaká byla poslední nákupní cena libovolného výrobku od vybraného dodavatele)
  • • celkovou částku neuhrazených závazků/pohledávek (navíc barevně zvýrazněnou pro neuhrazené doklady po splatnosti)
  • seznam všech dokladů a položek za dané období (včetně dokladů z minulých let) s možností filtru jen na určitý modul (např. vystavené faktury)
  • obrat středisek/zakázek/činností zákazníka za zvolené období
  • • a další funkce (např. celkový počet upomínek, zobrazení všech komentářů, apod.)

Veškeré funkce máte k dispozici ihned, nemusíte tak opouštět právě vytvářenou fakturu či objednávku, nebo složitě dohledávat data z minulých let.

Stáhněte si *

Adresní karta Plus - verze 2.06a (ze dne 12.5.2018) *

* Plně funkční zkušební verze (pro uživatele licencovaných verzí s uhrazeným ročním udržovacím poplatkem slouží i jako aktualizace).

Varianty a ceník
Adresní karta SINGLE (použití pouze v jedné agendě Money) ** 1.980,- Kč bez DPH
Adresní karta MULTI (počet agend není omezen) 3.300,- Kč bez DPH
Roční udržovací poplatek (první rok je v ceně licence) *** 30% z ceny licence

** IČ agendy Money pro použití verze SINGLE je nutné specifikovat v objednávce. Pozn.: verze SINGLE je omezena pouze na jednu agendu, není však omezena na celkový počet stanic v síti. V rámci licence je tedy možné doplněk instalovat na neomezený počet stanic, pokud provozujete Money síťově.

*** Spolu s nákupem získáváte bezplatný přístup k novějším verzím doplňku po dobu 1 roku (více informací).

Objednávka

Objednávky zasílejte na na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V objednávce nezapomeňte uvést typ licence a Vaši fakturační adresu (včetně IČO a DIČ - upozornění pro firmy ze Slovenska: k objednávce je nutné doložit také osvědčení o plátcovství DPH!).

Technická podpora

V případě problémů s programem se obracejte na technickou podporu výhradně na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde se vám bude věnovat volný specialista, který odpoví na vaše dotazy v nejbližší možné době.