Provádíme návrh počítačových sestav.

Jedná se o návrhy jak pro kancelářské využití, tak i pro herní vyžití. Se zákazníkem je prokonzultována jeho představa o budoucím nasazení tohoto počítače, popř. použitý operační systém a spouštěné programy. Dle těchto údajů jsme schopni optimálně uzpůsobit danný počítač a většina našich zákazníků odchází spokojena a v budoucnosti nakonec i vidí, že soused, který si sice koupil nejlevnější počítač v kraji, udělal hloupost neboť je neustále s nějakým problémem v servise a má další různé problémy.

Provádíme návrh serverů pro optimální využití.

Zákazník většinou dostává na výběr buď značkový server, který vetšinou vybíráme z řad Lenovo či Hewlett Packard Enterprise a potom server sestavený z námi doporučených komponent. Vždy však rozhoduje zákazník - nabízíme jen řešení, které se zdá být nejvhodnější pro nasazení v dané situaci a ekonomickým možnostem zákazníka. Víme, že server se nekupuje na měsíc, ale na dlouhou dobu po kterou musí spolehlivě fungovat.

Instalace software

Provádíme jak instalace běžných operačních systémů jako jsou Windows 7/10, tak i instalace serverových sytémů Windows Server 2016/2019 (kde provádíme také hodně rozšířené instalace terminálových služeb), operačního systému Linux, které používáme nejen na internetové routery, ale i na WWW servery. Vždy však pouze legální software, tzn. buď zákazník prokáže platnou licenci (pokud to daný typ software vyžaduje) či instalace je prováděna od nás zakoupeného software většinou jako OEM k zakoupenému PC.

Zálohování dat a vypalování

Provádíme zálohování dat na DVD, flash, cloud. Většinou se jedná o data přinesená na jiném mediu např. harddisku, ze kterého vyrobíme DVD popř. uložíme na flash disk či do cloudu. Samozřejmě, že provádíme i kopii CDROM/DVD, v tomto případě zákazník souhlasí s tím, že na tomto médiu neváznou žádná autorská práva či jiné práva, která by bránila tuto kopii vytvořit. Naše společnost z důvodu utajení dat nezjišťuje obsah CDROM/DVD ani jednotlivých dat, proto si může být zákazník jist ochranou jeho údajů.

Pokud nás chcete kontaktovat a nevíte jak pak zde máme stránků kontaktů.