Peněžní deník Plus

zásuvný modul pro ekonomický systém Money S3

 

Charakteristika

Peněžní deník Plus je rozšířený generátor reportů peněžního deníku. Sestavu je možné volitelně sumovat dle různých skupin (např. zakázek, středisek, firem, apod.) a také exportovat do programu MS Excel.

Doplněk je určen pro firmy s daňovou evidenci (jednoduché účetnictví) a je integrován přímo na plochu ekonomického systému Money, což usnadňuje jeho spouštění.

Stáhněte si *

Peněžní deník Plus - verze 3.12 (ze dne 28.10.2017) *

* Plně funkční zkušební verze (pro uživatele licencovaných verzí s uhrazeným ročním udržovacím poplatkem slouží i jako aktualizace).

Varianty a ceník
Peněžní deník Plus SINGLE (použití pouze v jedné agendě Money) ** 1.980,- Kč bez DPH
Peněžní deník Plus MULTI (počet agend není omezen) 3.300,- Kč bez DPH
Roční udržovací poplatek (první rok je v ceně licence) *** 30% z ceny licence

** IČ agendy Money pro použití verze SINGLE je nutné specifikovat v objednávce. Pozn.: verze SINGLE je omezena pouze na jednu agendu, není však omezena na celkový počet stanic v síti. V rámci licence je tedy možné doplněk instalovat na neomezený počet stanic, pokud provozujete Money síťově.

*** Spolu s nákupem získáváte bezplatný přístup k novějším verzím doplňku po dobu 1 roku (více informací).

Objednávka

Objednávky zasílejte na na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V objednávce nezapomeňte uvést typ licence a Vaši fakturační adresu (včetně IČO a DIČ - upozornění pro firmy ze Slovenska: k objednávce je nutné doložit také osvědčení o plátcovství DPH!).

Technická podpora

V případě problémů s programem se obracejte na technickou podporu výhradně na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde se vám bude věnovat volný specialista, který odpoví na vaše dotazy v nejbližší možné době.