Obraty obchodních partnerů

zásuvný modul pro ekonomický systém Money S3

 

Charakteristika

Zásuvný modul Obraty obchodních partnerů rychle sestaví k aktuálnímu datu součty cen všech zaplacených i nezaplacených vystavených či přijatých faktur a prodejek pro daného partnera, a to nejen jejich celkový objem, ale i rozpisy pro aktuální/minulý měsíc, nebo rok.

Rozhodující je datum vystavení, suma se počítá z částek před odpočtem zálohy. Můžete filtrovat pro jednotlivé měny, doklady či partnery, výsledný report je možné exportovat do aplikace MS Excel.

Stáhněte si *

Obraty obchodních partnerů - verze 1.02a (ze dne 12.5.2018) *

* Plně funkční zkušební verze (pro uživatele licencovaných verzí s uhrazeným ročním udržovacím poplatkem slouží i jako aktualizace).

Varianty a ceník
Obraty obchodních partnerů SINGLE (použití pouze v jedné agendě Money) ** 1.980,- Kč bez DPH
Obraty obchodních partnerů MULTI (počet agend není omezen) 3.300,- Kč bez DPH
Roční udržovací poplatek (první rok je v ceně licence) *** 30% z ceny licence

** IČ agendy Money pro použití verze SINGLE je nutné specifikovat v objednávce. Pozn.: verze SINGLE je omezena pouze na jednu agendu, není však omezena na celkový počet stanic v síti. V rámci licence je tedy možné doplněk instalovat na neomezený počet stanic, pokud provozujete Money síťově.

*** Spolu s nákupem získáváte bezplatný přístup k novějším verzím doplňku po dobu 1 roku (více informací).

Objednávka

Objednávky zasílejte na na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V objednávce nezapomeňte uvést typ licence a Vaši fakturační adresu (včetně IČO a DIČ - upozornění pro firmy ze Slovenska: k objednávce je nutné doložit také osvědčení o plátcovství DPH!).

Technická podpora

V případě problémů s programem se obracejte na technickou podporu výhradně na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde se vám bude věnovat volný specialista, který odpoví na vaše dotazy v nejbližší možné době.